1 Günlük Detoks Diyeti
1 günlük detoks listesi

1 günlük detoks diyetiyle toksinlerden hızlı bir şekilde arınabilirsiniz. Listede neler var birlikte bakalım…

Bazen kendinizi çok yorgun veya enerjisiz hissedebilirsiniz. Ya da vücudunuzda ödem oluşmuş olabilir. Toksinlerden ve ödemden arınmak için 1 günlük detoks diyeti yapabilirsiniz.

Hem sizi zorlamayacak hem de bedeninize dinçlik ve enerji katacak.

Bir Günlük Detoks Diyet Listesi

Sabah 1.5 litre sıcak suyla hazırlayacağınız karışımla güne başlayabilirsiniz. Suyun içine limon dilimleri, 2-3 kaşık elma sirkesi ve taze zencefil ekleyebilirsiniz. Bu sudan, ılık hale geldikten sonra bir bardak kahvaltıdan önce için. Geri kalanını gün içinde, tüm güne yayarak tüketin.

sarımsak 1 günlük detox diyeti

Yeşil yapraklı bitkiler sindirimi kolaylaştırır. Sarımsak ise potansiyel antibakteriyeldir. Sarımsak yemek istemezseniz, ki isteseniz çok daha iyi olur, kendinize yeşil detoks içeceği veya özel detoks içeceklerinden hazırlayabilirsiniz. Üzerine hindistancevizi ekleyebilirsiniz. Tüm yağ yakan detoks smoothielerini kullanabilirsiniz.

1 günlük detoks diyeti

Öğün olarak detoks karışımlarının yanı sıra, zencefilli limonlu çay tüketebilirsiniz. Ve yaklaşık 3 litre de su içmelisiniz. Bunun 1.5 litresini sabah hazırladığınız detoks suyu kapsayabilir. Geri kalan 1.5 litresini de saf su olarak tüketiniz.

1 günlük detoks programından sonra kendinizi yeniden doğmuş gibi hissedeceksiniz. Bu diyeti sadece 1 gün yapınız.

Bir Cevap Yazın