Detoks.net

Detoks Diyeti Hakkında Bilgiler | Kürler, Detoks İçecekleri, Smoothie Tarifleri

ödem attıran kür

Göbeğim bir türlü erimiyor, karnımdaki yağlar asla gitmiyor diyenler için göbek eriten kolay kür tarifi. Göbek eriten hareketlerle birlikte göbek eriten kürleri de uygularsanız daha çok verim alırsınız. Peki bu kürlerin içinde neler var? Aslında tüm ödem attıran içecekler veya ödem attıran yiyecekler gibi olmazsa olmaz malzememiz salatalık. İyice yıkanmış ve özellikle kabuğuyla birlikte tüketileninden.

Zencefil hem ısıtıcı olarak kolay yağ yakmanızı sağlar hem de hazırlayacağınız küre güzel bir tat hoş bir koku verir.

zencefil

Göbek eriten kürü hazırlarken limon suyunun yanı sıra limon kabuğu rendesi de eklerseniz, tıpkı limonata yapar gibi, bu da yine küre hoş bir koku ve tat verecektir.

Göbek Eriten Kür Tarifi

Karın yağlarını eriten göbek eriten kür tarifi için malzemeler : Yarım limon, taze zencefil, 1 salatalık, tarçın, maydanoz ve sirke. Gördüğünüz gibi malzemeler çok kolay. Ne kadar organik olurlarsa, o kadar çok işe yararlar.

Göbek eriten kürü nasıl hazırlayacaksınız? Yarım limonun kabuğunu rendeleyip suyunu sıkın. Küçük bir parça taze zencefil ekleyin. Salatalığı iyice yıkadıktan sonra kabuğuyla birlikte ekleyin. Yarım çay kaşığı tarçın ve maydanozu ekleyin. Son olarak bir tatlı kaşığı sirke ekleyin.

Tüm karışımı blenderdan geçirip püre haline getireceğiniz kürünüze yaklaşık 300-500ml kadar su koyabilirsiniz. Taze taze içip bitiriniz ve günde 2 litre su içmeyi de unutmayınız.

Bir Cevap Yazın