Kan Zehirlenmesi
kan zehirlenmesi

Doku kirliliği kan zehirlenmesi bilinçsiz beslenme doğanın makrokozmik eko sistemine atılan her türlü zehir, aynı şekilde insanın mikrokozmik biyo sistemine sızar. Havanın, yiyeceklerin ve suyun dış kirliliği kanın, dokuların ve hücresel sıvıların kirlenmesine sebep olur.

Hiç bir ilaç veya cerrahi müdahale bunu düzeltemez, çünkü sebep mikroplar, genler veya doğuştan gelen kusurlar değildir. Sebep, insan vücudunda kan zehirlenmesi olarak bilinen kan ve doku kirliliğidir.

Kan zehirlenmesi neden olur nasıl geçer?

Kronik bir hastalığı veya bozuk sağlık koşullarını iyileştirmenin tek gerçek yolu, vücudu toksinlerden arındırmak ve direnci, bağışıklığı azaltan, kanı ve dokuları kirleterek mikropları çeken esas sebebi yok etmektir. Bu da insan vücudunun iç koşullarının arındırılması, toksinlerin hayati organlara yaptığı hasarın tamir edilmesi ve temel hayati fonksiyonların dengesinin tekrar sağlanması anlamına gelir.

Kan zehirlenmesi neden olur nasıl geçer

Vücuttaki zehir; kan ve dokulardan atıldığı zaman, mikroplar saldırıya geçemezler, bozulma kontrol altına alınır ve vücudun doğal iyileşme mekanizması hasarı giderip, tüm sistemi optimum sağlık konumuna geri döndürür.

Zehirli toksinleri ve atık maddeleri vücuttan atmak için arındırıcı yiyecekler ve supplementler kullanılabilir. Doğal ev temizliğine önem vermek ve drenajları temizleyerek masaj uygulamaları ile bağışıklık sistemini iyileştirmek ve korumak gerekir.

Bir Cevap Yazın