Naneli Limonlu Detoks Suyu

Naneli limonlu su kullananlar, bu suyun onlara ekstra enerji ve dinçlik sağladığını iyi bilirler. Naneli su zayıflatır mı? Evet. Hem size daha çok güç ve direnç vereceği için daha çok hareket etmenizi sağlar hem de içindeki salatalık vücudun kolajen üretimini destekler.

Salatalığı, limonu ya da naneyi tek başına tüketmeyi sevmiyor olabilirsiniz fakat hazırlayacağınız bu detoks suyunda, özellikle pek çok kişinin hoşlanmadığı salatalık tadını almayacağınıza emin olabilirsiniz.

Nane limon salatalıklı su tarifi

Nane limon suyu nasıl yapılır birlikte bakalım. Naneli su tarifi aslında çok basit. Evde iki dakikada hazırlayabilirsiniz.

2 litre su
1 adet salatalık
1 adet limon
10 nane yaprağı

Nane salatalık limon suyunu yapmak için, yukarıdaki malzemelerin hepsini karıştırın. Salatalık ve limonu küçük küçük doğrayabilirsiniz veya kabuklarıyla birlikte dilimleyebilirsiniz. Karışımı en az 2-3 saat bekletmenizde fayda var. Hatta akşam hazırlayıp, sabah işe veya okula giderken yanınızda götürebilir ve gün içinde tüketebilirsiniz. Bunun için birer litrelik hava geçirmeyen termos kullanabilirsiniz.

En çok arananlar:

Share