Osijenli Su

Oksijenli su nedir? Oksijenli suyun faydaları nelerdir?

Metabolizma için gerekli yakıt olmasının yanı sıra, oksijen aynı zamanda vücut için bir temizlik aracıdır. Tüm toksinler, vücuttan dışarı taşınıp atılabilmeleri için ilk önce oksijenle birleşmek zorundadırlar. Oksijen, bakteri ve virüsleri öldürür, toksinleri nötrleştirir ve kanı, dokuları ve diğer hücreleri arıtır.

Zararlı ve yararlı her türlü bakteriyi öldüren antibiyotiklerin aksine, oksijen sadece vücudu istila eden, anaerobik zararlı bakterileri yok eder, barsaklardaki ve diğer dokulardaki yararlı bakterilere zarar vermez.

Oksijen takviye etmek üzere, oksijenleştirilmiş su oluşturmanın en kolay yollarından biri, bir bardak suya birkaç damla hidrojen peroksit damlatmaktır. Hidrojen peroksit, barındırdığı ekstra oksijen molekülü haricinde suyla aynı moleküler yapıya sahiptir. Suda eritildiğinde her hidrojen peroksit molekülü, normal sıradan bir su molekülüne ve bir de serbest oksijen molekülüne bölünür. Bu serbest oksijen molekülü kana karışarak tüm dokulara ulaşır ve bütün vücudu arındırıcı oksijenle zenginleştirir. Hidrojen peroksidi oksijen desteği için kullanmaya başladığınızda, bir profesyonel sağlık uzmanına danışmanızda fayda vardır.

Detoks diyetinde oksijenli su

oksijenli-suyun-faydalari

Detoks diyeti tedavisinde her gün düzenli alınan ufak dozda hidrojen peroksit, kana bırakılan toksinlerle baş etmek üzere vücuda oksijen desteği verir. Ayrıca salgınlar sırasında grip ve benzeri bulaşıcı hastalıklardan korunmak amacıyla, bu oksijenleştirilmiş sudan günlük dozlarda da alabilirsiniz. 1983 yılının sonbaharında, 11 milyon tavuğun ölümüne sebep olan kuş gribi sırasında içme sularına ufak miktarlarda hidrojen peroksit karıştırılan 1 milyon tavuğun hiç biri hastalanmamış ve ölmemiştir.

En çok arananlar:

Share

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir